Офіційний сайт медичного центру АНІКО
тепер за адресою http://aniko-mc.com

Автоперехід за новою адресою відбудеться за 10 секунд

Шановні відвідувачі з 1 вересня 2011 року дана версія сайту не буде підтримуватися.Кабінет гірудотерапії

Сучасне лікування за допомогою п'явок

Будьте здорові!

 


Гірудотерапія – це передова область сучасної медицини

   Гірудотерапія (з лат.) переводиться як лікування п'явками. Лікування п'явками є одним з найбільш древніх методів медицини.

    Медична п’явка являє собою досить тонкий і вибагливий організм. П'явка дуже чутлива до ароматів, і це відноситься як до запахів парфюмерії, так і до забруднень шкіри, запаху алкоголю і сигарет, різкого запаху з рота. Тому перед процедурою лікування необхідно позбавитися від щонайменших запахів і забруднень.

    Слід зазначити той факт, що п’явка дуже чутлива до різних подразнень і здатна самостійно знаходити хворі органи або зони – так, п'явки самі ставлять хворому діагноз і нізащо не стануть лікувати хворобу по «медичній карті», вони присмоктують лише там, де реально знаходиться хворий орган. Щоб завершити сприятливий образ, наведемо приклади захворювань, які лікують за допомогою п'явки.

Коли потрібно звертатися за допомогою до гірудотерапевта


  
Свою ефективність гірудотерапія довела в гінекології, андрології і урології. Захворювання нирок, простатит, аденома простати, сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, вторинне безпліддя у чоловіків, геморой – все під силу п’явкам, і ви забудете про біль і проблеми.
  Використовувана при лікуванні величезного числа захворювань, п'явка частенько позбавляє пацієнта від операції або виявляється єдиним засобом, який допомагає хворим, – наприклад, при геморої, міомі матки, клімаксі, ендометріозі, кістах яєчників, варикозі (як нижніх кінцівок, так і варикозі тазу), тромбофлебіті. Безболісність процедури лікування п'явками також є важливим фактом.

Лікувальний секрет п'явки – це повна таблиця Менделєєва за вмістом активних біологічних речовин, правильне вживання яких чинить сильну дію на всі системи організму і не мають побічних дій, на відміну від медичних препаратів. Це дозволяє добиватися дивовижних результатів гірудотерапії в лікуванні величезного числа захворювань. 

Всі активні біологічні речовини в процесі лікування потрапляють в кров і мають сильну цілющу дію на різні органи і системи організму, у тому числі і на самопочуття людини.

Гірудотерапія дозволяє усунути багато судинних проблем – лікувальні п'явки нормалізують тиск крові, застосовуються для лікування різних дистоній, варикозу, атеросклерозу, гіпертонії, стенокардії, постінфарктного кардіосклерозу, міокардиту. Медична п'явка є прекрасним антикоагулянтом, що дозволяє з успіхом використовувати її для профілактики інсульту і інфаркту. Дуже ефективна гірудотерапія при лікуванні трофічної виразки.
   
Перед лікувальною п'явкою відступають і шкірні захворювання: вугровий висип, псоріаз, фурункульоз, екзема, різні дерматози, нейродерміт, слоновість, червоний вовчак, склеродермія, токсикодермія. Ті, хто страждають від подагри, ожиріння або діатезу теж знайдуть в п'явці кращого друга.

Гірудотерапія ефективна
при лікуванні хронічних запальних процесів матки і придатків, у тому числі що супроводяться больовим синдромом (
аденоміоз, ендо-, пара-, периметрит, сальпінгоофоріти), кольпітів, маститів, змін в яєчниках, дисфункції яєчників, порушень менструального циклу (аменорея, альгодісменорея), клімаксі, клімактеричних розладів, звичного невиношування вагітності. За допомогою п'явки можна лікувати і попередити ускладнення, викликані запаленням придатків або абортом, спайковий процес.
П'явки допомагають від безсоння, при неврозах, головних болях і запамороченні, епілепсії, невритах слухових нервів, радикулітах, мігрені, міозитах, ревматизмі, артрозі, ревматоїдному артриті, поразках кісток і суглобів після травм, остеохондрозах. При лікуванні цих захворювань дія п'явок набагато ефективніше у поєднанні з мануальною терапією.

Гірудотерапія допомагає позбавитися від
гастриту, жовчокам’яної хвороби, запорів, холециститу, панкреатиту, цирозу, дискінезії жовчовивідних шляхів, коліту, дуоденіту. Глаукома, кератит, іридоцикліт, запальні захворювання, травми очей відступають, якщо в боротьбу вступає гірудотерапевт. Медичні п'явки ефективні і в лікуванні захворювання щитовидної залози, гаймориту, отиту, цукрового діабету, значно допомагають при різного роду ударах, переломах і гематомах, а також знімають набряки.

   Велике значення гірудотерапія має в косметології. Унікальний хімічний склад слини п'явки забезпечує миттєва взаємодія її компонентів клітинами шкіри. В результаті шкіра оновлюється, стає еластичною, пружною, красивою. Вона набуває рожевого відтінку, робиться м'якою і гладкою.

Це лише найпоширеніші захворювання, які можна повністю вилікувати за допомогою п'явки. Зверніть увагу, що багато з цих захворювань неможливо вилікувати в рамках сучасної медицини, або вони лікуються, але лише за допомогою хірургічного втручання – це друга важлива причина, завдяки якій гірудотерапія являє собою пріоритетний метод лікування великого числа людей. 
Результат

П'явка – це живий шприц, з унікальним набором біологічно активних речовин, дія яких викликає в організмі людини різні ефекти: поліпшення згортання крові, зниження артеріального тиску; позбавляю від багатьох захворювань чоловічої статевої сфери , що помилково вважаються невиліковними (хронічний простатит, аденома передміхурової залози); багатьом жінкам лікувальні п'явки допомагають позбавитися від мастопатії і міоми, запальних і дісфункциональних гінекологічних порушень.

 
Протипокази до застосування гірудотерапії:
  • Деякі захворювання, при яких сповільнюється процес згортання крові: гемофілія, тромбоцитопенія, геморагічні діатези
  • Недавно проведене лікування антикоагулянтами
  • Хронічне зниження артеріального тиску
  • Анемії
  • Рідкі випадки алергії на п'явки (за даними літератури, в 0,01% вип.)
  • Не рекомендується застосовувати гірудотерапію дітям до 10 років. Хоча є гірудотерапевти які роблять це, і навіть дітям грудного віку з метою стимуляції фізичного розвитку, а також для профілактики можливих захворювань.
  • Не рекомендується ставити п'явки вагітним жінкам, але при деяких важких захворюваннях, при яких медикаментозне лікування складає ризик для плоду, гірудотерапія доцільна.
Med Top 50
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
 
Make a Free Website with Yola.