Офіційний сайт медичного центру АНІКО
тепер за адресою http://aniko-mc.com

Автоперехід за новою адресою відбудеться за 10 секунд

Шановні відвідувачі з 1 вересня 2011 року дана версія сайту не буде підтримуватися.Кабінет патології шийки матки
та гінекологічних захворювань


Контроль за ефективністю лікування за допомогою сучасної кольпоскопії. Використання сучасного обладнання для лікування патології шийки матки.
       Діагностіка та лікування:
 • запальні процеси жіночих статевих органів (кольпіти, ендометріти, аднексіти), бактеріальні вагінози, кандідомікози;
 • патологія шийки матки
  (ерозії, дисплазії);
 • безпліддя (жіноче і чоловіче);
 • порушення менструального циклу;
 • клімактеричні розлади;
 • хвороби, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, тріхомоніаз, уреаплазмоз, мікоплазмоз),
 • віруси (генітальний герпес, папіломовірус, цитомегаловірус);
 • індівідуальна програма лікування;
 • підбір методів контрацепції. 
          Наші переваги:
 • комплексне обстеження (огляд, консультація, УЗД, кольпоскопія, лабораторні дослідження);
 • УЗД не потребує підготовки (не потрібно наповнювати сечовий міхур - використовується вагінальний датчик з одноразовими стерильними насадками);
 • сучасне лабораторне обстеження (дослідження на мікрофлору та наявність ракових клітин, загальні аналізи сечі і крові);
 • збереження результатів дослідження, кольпоскопії, УЗД в комп'ютерній базі, що дозволяє відслежувати ефективність лікування;
 • доступність медичної допомоги.  
  

 Рак шийки матки, генітальні кондиломи – сучасний підхід до діагностики та профілактики

Рак шийки матки виникає під впливом певних типів надзвичайно розповсюдженого вірусу – вірусу папіломи людини або скорочено ВПЛ. В підлітковий період і до 20 років ризик зараження ВПЛ є особливо високим. Проте заразитись ВПЛ можна в будь-який момент життя. Рак шийки матки – це основна за розповсюдженістю причина смертності серед жінок у світі після раку молочної залози.
Рак шийки матки – це рак нижньої частини матки, яка з’єднує матку і піхву. Встановлено, що 8 із 10 жінок будуть інфіковані ВПЛ протягом життя, але неможливо визначити, хто з них зіткнеться в подальшому з раком шийки матки. 
Кожного дня в Україні такий діагноз встановлюють тринадцяти жінкам. Кожного дня в Україні цей недуг забирає сім життів. Рак шийки матки - вирок, який не хоче почути ні одна жінка. Захворювання підступне, протікає безсимптомно. Але ж це одна з небагатьох пухлин, якої можна уникнути!
Як? Дуже просто! Візьміть собі за правило: раз на півроку - сходила до гінеколога, раз на рік - зробила кольпоскопію.
Наш кабінет має сучасне діагностичне обладнання для виявлення і запобігання захворювання на початковій стадії, що дозволяє проводити органо-зберігаюче лікування, а молодим жінкам - зберігати дітородну і гормональну функції.

Існує щонайменше 4 типи ВПЛ, про які слід знати.
Вони викликають більшість випадків ВПЛ-асоційованих захворювань у жінок.

У більшості людей захисна система організму самостійно бореться з вірусом, але якщо їй не вдалося його подолати, можуть розвиватися певні захворювання. Визначити, чи зможе Ваш організм впоратись з вірусом неможливо.

Коли жінка заражається певним типом вірусу ВПЛ, і він не зникає самостійно, в слизовій оболонці шийки матки можуть з'явитися атипові клітини. Якщо ці атипові клітини не виявляються на ранніх стадіях і жінка не отримує лікування, у неї можуть розвинутися передракові захворювання, а потім рак шийки матки.

Деякі типи вірусів можуть викликати рак шийки матки, рак піхви і рак вульви.

Якщо жінка інфікована ВПЛ певних типів, і її організм не зумів подолати вірус самостійно, можуть розвиватись патологічні клітини. Якщо їх не виявити і не лікувати на ранній стадії, ці патологічні клітини можуть викликати передракові стани, а в подальшому і рак.


Рак піхви 

ВПЛ пов'язаний з деякими, але не з усіма випадками появи змінених клітин в слизовій оболонці піхви і раку піхви. Рак піхви є рідкісним типом раку. Він частіше зустрічається у жінок у віці 60 років і старше. На ранніх стадіях рак піхви часто виліковується. Летальні випадки зустрічаються один випадок з трьох. Лікування може включати хірургічне втручання, променеву і хіміотерапію. Існує вакцина, яка захищає від раку шийки матки, а також допомагає попередити рак піхви.

Рак вульви

Вважається, що ВПЛ є причиною великої частини випадків раку вульви у молодих жінок. Рак вульви є рідкісною формою раку і зазвичай розвивається повільно, протягом декількох років. Один з чотирьох випадків раку вульви закінчується смертю.
Якщо Ви помітили:

 • пухлину в області зовнішніх статевих органів,
 • свербіння або хворобливу чутливість в області зовнішніх статевих органів,
 • кровотечу, не пов'язану з менструацією
 • проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Інші типи вірусу, які можуть викликати генітальні кондиломи

Зазвичай генітальні кондиломи являють собою нарости тілесного кольору. Ці типи ВПЛ, які можуть призводити до утворення генітальних кондилом, відрізняються від ВПЛ, що викликають рак. Навіть побачивши генітальні кондиломи на картинці, Ви, можливо, не зможете їх розпізнати. Це тому, що вони не завжди виглядають однаково: вони можуть підніматися над рівнем шкіри, або бути пласкими, великими або маленькими, одиничними або наростати групами. І це не кажучи про те, що деякі генітальні кондиломи можуть прогресувати усередині стінки піхви або шийки матки, тому їх важко побачити.

На відміну від раку шийки матки, генітальні кондиломи не загрожують життю. Але вони можуть змінити життя і створити незручності. Навіть після лікування генітальні кондиломи можуть рецидивувати, 25% генітальних кондилом знов з'являються протягом 3 місяців.

ВПЛ можуть заразитись всі: і жінки, і чоловіки. Ризик може виникати при будь-якому генітальному контакті. Щоб заразитись ВПЛ, статевий контакт не є обов’язковим.

Зазвичай ВПЛ не має ознак чи симптомів. Тобто, більшість людей може і не підозрювати про наявність у них вірусу. Відповідно, вірус може легко передаватись. Для молодих жінок ризик іще вищий, оскільки їх організм перебуває на стадії розвитку. Проте зараження ВПЛ може статися в будь-який момент життя.

Регулярні обстеження з проведенням лабораторних та інструментальних досліджень – це перший крок на шляху захисту від раку шийки матки.

Алгоритм обстеження полягає в консультації гінеколога, лабораторному визначенні вірусу папіломи, його підтипів, кольпоскопії, ультразвуковому обстеженні, для чоловіків – консультації уролога.

 

Проведення вакцинації

Проведення вакцинації – це важливий крок,
який дозволить вберегти Вас від захворювань,
що викликані ВПЛ, таких як:

 • рак шийки матки;
 • рак вульви;
 • рак піхви;
 • генітальні  кондиломи.
В період сексуальної активності вакцинація від ВПЛ також може бути ефективною для Вас, оскільки навіть якщо Ви інфіковані ВПЛ, розвиток раку шийки матки та інших захворювань, що викликані ВПЛ, стане малоймовірним.

За даними Центру контролю і профілактики захворювань США, єдиний шлях, щоб захистити себе від ВПЛ – це уникати сексуальної активності, що включає генітальні контакти.  Якщо у Вас все-таки є статеві контакти, то для захисту бажано:

 • завжди користуватися презервативом
 • обмежити кількість статевих партнерів
 • знати, що в даний час тестів на ВПЛ для чоловіків не існує, тому Ви можете покладатися лише на засоби захисту. Адже визначити, чи заражений Ваш партнер неможливо.
 • запобігайте захворюванням, що спричинені ВПЛ, за допомогою вакцинації.

Кольпоскопія - це дослідження стану шийки матки, піхви і зовнішніх статевих органів за допомогою спеціального приладу кольпоскопа. Онкологія (навіть у початковій стадії), запальні захворювання, дисплазії і гіперплазії, ендометріоз, поліпи, гострокінцеві кондиломи і папіломи, ерозія шийки матки - кольпоскопія допомагає швидко і точно поставити діагноз.

Щоб зрозуміти, як проводиться кольпоскопія важливо знати, що кольпоскоп - це мікроскоп з потужним підсвічуванням. У ході огляду доктор забарвлює тканини, щоб побачити «проблемні» місця, а кольпоскоп дозволяє розглянути ці «білі плями» детально - під багаторазовим збільшенням і взяти біопсію точно з проблемної ділянки.

З методів діагностики, якими володіє гінекологія, кольпоскопія - один з найнадійніших. Точність, якої дозволяє досягти кольпоскопія (ерозія, ендометріоз, ракові клітини) вражає - понад 80%!
Повернутись до кабінету
ультразвукової діагностики

 

Med Top 50
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Перейти до кабінету
гірудотерапії
 
Make a Free Website with Yola.